Radiologický asistent na oddělení nukleární kardiologie

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.
Náplní Vaší práce bude provádění diagnostických a terapeutických výkonů v nukleární medicíně bez odborného dohledu.
Požadované datum nástupu: 1. 10. 2019.
Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti očekáváme?
 vzdělání dle zákona č.96/2004 Sb. – SZŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru radiologický asistent, osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu,
 zdravotní způsobilost,
 schopnost práce a rychlé orientace v protokolech studií podle GCP,
 min. 2 roky praxe (výhodou je praxe v oboru nukleární medicíny),
 schopnost týmové spolupráce,
 loajalita,
 organizační schopnosti, samostatnost,
 dobrá znalost práce na PC,
 znalost anglického jazyka,
 zodpovědnost a spolehlivost.
Co nabízíme?
 práci na plný úvazek v centru Brna v příjemném pracovním prostředí,
 pracovní dobu bez směnného provozu,
 odpovídající pracovní podmínky a ohodnocení,
 6 týdnů dovolené.
V případě zájmu si rádi projdeme Váš životopis s uvedením údajů o dosavadní praxi, který pošlete na email martin.vasek@fnusa.cz
Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 110/2019 Sb. Tyto údaje poskytujete Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Pokud nebudou vámi zaslané materiály požadovány zpět, po uplynutí doby budou skartovány.

Radiologický asistent na oddělení nukleární kardiologie

Příspěvek byl publikován v rubrice Inzerce (1.000 Kč/měsíc) - pro vložení nového inzerátu pošlete text inzerátu a fakturační údaje na inzerce(a)srla.cz. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.