Radiologický asistent – EUC Klinika Liberec

Radiologický asistent – EUC Klinika Liberec

EUC Klinika Liberec sídlí v prostorách bývalého kláštera řádu voršilek (bývalá Klášterní poliklinika). Provozujeme moderní radiodiagnostické oddělení a akreditované mamoscreeningové pracoviště. Radiodiagnostické oddělení postupně prošlo velkou modernizací a dnes je vybaveno nejmodernější plně digitalizovanou technologií s minimální dávkou záření, která byla v ČR v mnoha případech použita poprvé právě na EUC Klinice Liberec. Provádíme širokou škálu RTG vyšetření, jako je např. RTG skeletu, srdce a plic, břicha apod. Na pravidelném hodnocení screeningových center pro nemoci prsů patří naše klinika již několik let mezi ta nejlepší.

Na naší klinice se dobře pracuje i absolventům i maminkám s malými dětmi – pracujeme v jednosměnném provozu.

Potřebujete jen mít vzdělání v oboru, odbornou a zdravotní způsobilost, podle zákona č. 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost a příjemné vystupování ke klientům i kolegům

My Vám nabízíme práci v moderním, akreditovaném, příjemném a prosperujícím zařízení, podporu v dalším vzdělávání a proškolení, týden dovolené navíc a pěknou mzdu.

V případě Vašeho zájmu, pošlete svůj životopis na adresu ivana.mrazkova@euc.cz

Děkuji.

Ing. IVANA MRÁZKOVÁ
recruiter a HR marketing specialista

mobil +420 725 523 628
e-mail ivana.mrazkova@euc.cz

www.euc.cz
cid:image001.png@01D5B0FF.2C0853F0
EUC a.s. | Evropská 859/115 | 160 00 Praha 6
IČ: 26730413 | Zapsáno u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 7918

Příspěvek byl publikován v rubrice Inzerce (1.000 Kč/měsíc) - pro vložení nového inzerátu pošlete text inzerátu a fakturační údaje na inzerce(a)srla.cz. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.