Radiologický asistent – NH hospital

Radiologický asistent (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše nemocnice je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Nemocnici Hořovice.

Nástup ihned nebo dohodou.

CO OD VÁS POŽADUJEME

odpovídající vzdělání dle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění

praxe RTG přímá skiagrafie vítána

schopnost týmové práce, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování, umění jednat s pacienty, pracovitost, spolehlivost, loajalita

V případě zájmu kontaktuje personální oddělení, Mgr. Kláru Proškovou na proskova@nemocnice-horovice.cz

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

  • Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:
  • nové zaměstnanecké byty prémiové kvality i s vybavením
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • 6 týdnů dovolené
  • MŠ NEMO a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • příspěvek 3 % z hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • a mnohem více

PŘIDEJTE SE K NÁM

Nemocnice Hořovice je více než běžnou nemocnicí regionálního typu. Nabízí špičková lůžková pracoviště a širokou škálu navazujících ambulancí a poraden. Specializované zdravotní služby poskytuje nad rámec základních medicínských oborů pacientům z celého Česka.

Naše nemocnice je součástí holdingu AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Nemocnice Hořovice i Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze, Rehabilitační nemocnici Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inzerce (1.000 Kč/měsíc) - pro vložení nového inzerátu pošlete text inzerátu a fakturační údaje na inzerce(a)srla.cz. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.