Jarní sympozium 2022

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 08.06.2022 - 10.06.2022

Místo konání
Horský hotel Sepetná, Ostravice

Kategorie


Vážené dámy a pánové,

je nám velkou ctí, co nejsrdečněji Vás pozvat jménem Společnosti radiologických asistentů České republiky, Radiologického ústavu, Fakultní nemocnice Ostrava a Katedry zobrazovacích metod LF Ostravské univerzity k účasti na „Jarní sympozium radiologických asistentů“, které se bude konat v krásnem prostředí Beskyd v Horském hotelu Sepetná (Ostravice) ve dnech 9. – 10. června 2022.

Tradiční téma sympozia „VARIA“ již není třeba představovat. Cílem je uspořádat nejen odbornou akci, ale i přátelské setkání, kde informace o novinkách a trendech budou diskutovány jak v rámci odborných sekcí, tak i formou panelových a kuloárních diskuzí.

Sympozium neoficiálně začíná už ve středu 8. června v 17 hodin jednáním Výboru SRLA ČR. Oficiální odborný program pokračuje ve čtvrtek 9. června, který zakončíme společenským večere ve stylu „Pyžamové párty” s tombolou. Závěr sympozia je naplánováno na 10. června obědem a poděkováním organizátorskému týmu.

Věříme, že budete mít možnost se spolu s ostatními účastníky podělit o Vaše zkušenosti a že i Vy přispějete svou odborností ke kvalitnímu programu sympozia.

Vynasnažíme se věnovat maximální úsilí, aby sympozium naplnilo vaše očekávání.

Těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi.

>>>Více informací a registrace<<<

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.