Pražský den – podzimní sympozium SRLA ČR

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 10.11.2017

Místo konání
Hotel Floret

Kategorie


Pořádá Protonové centrum.

Vážené kolegyně a kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na tradiční Podzimní sympozium radiologických asistentů. Letos se koná pod patronací Protonového centra v Praze, dne 10. 11. 2017.
Akce se bude konat v hotelu Floret, Květnové náměstí 391, Průhonice. Místo je dobře dostupné autem (dostatek místa k parkování) i MHD. Možnost noclehu přímo v místě. Bližší informace včetně programu budou zasílány registrovaným účastníkům mailem.
Mezi přednášejícími bude ing. Papírník, s přednáškou o nové legislativě v radiační ochraně. Předseda SRLA ČR Mgr.Ondřej Krahula poreferuje o novelizaci zákona č.96, ing. Petráček z FN Motol se bude zabývat výběrovým řízením na nové přístroje. Součástí akce bude i vyhlášení výsledků voleb do výboru SRLA.

Registrace a platba

Platba je možná dvojím způsobem:
1. Na účet 6675762/0800 odeslat adekvátní částku (člen 500 Kč / nečlen 900 Kč). Do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení, člen / nečlen, částka. V případě, že platíte z jednoho účtu za více osob, všechny osoby do zprávy pro příjemce rozepište uvedeným způsobem.
2. Platba v hotovosti na místě v den konání akce

Registrace:
Registrovat se je nutné následujícím způsobem (nezáleží na způsobu platby účastnického poplatku) – odešlete registrační e-mail na adresu marketing@ptc.cz. Jako předmět zprávy uveďte Přihláška na Symposium radiologických asistentů. Do těla e-mailu napište jméno, případně jména, viz bod 1, člen / nečlen, částka. Pokud potřebujete doklad o platbě, informaci nám připište do e-mailu. Předem je nutné se registrovat i při platbě v hotovosti na místě.

Program Sympozia radiologických asistentů

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.