Zobrazování výpočetní tomografií – certifikovaný kurz – ZRUŠEN PRO NEDOSTATEK ZÁJEMCŮ!

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 21.10.2019 - 25.10.2019

Místo konání
Horský hotel Sepetná, Ostravice

Kategorie


Pro nedostatek zájemců byli organizátoři nuceni zrušit říjnový termín CT kurzu.
Nový termín je stanoven 2. – 6. března 2020.

Certifikovaný kurz je určen pro radiologické asistenty způsobilé k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, kteří provádějí nebo budou provádět radiologické zobrazovací postupy pomocí výpočetní tomografie, případně budou vykonávat odborný dohled.
Kurz je koncipován jako odborný modul OM 2b specializačního vzdělávání v oboru Zobrazovací technologie v radiodiagnostice – Zobrazování výpočetní tomografií.
Certifikovaný kurz je koncipován jako teoretická edukace radiologických asistentů v oblasti výpočetní tomografie. Posluchači získají potřebné teoretické znalosti z moderní radiologické fyziky, radiační ochrany, zajišťování jakosti v diagnostickém zobrazování a principů zobrazovací technologie výpočetní tomografie. Součástí kurzu je i prohloubení teoretických znalostí specifické ošetřovatelské péče souvisejících s těmito výkony.
Absolventi kurzu mohou získat zvláštní odbornou způsobilost:
k úzce vymezeným činnostem v zobrazování výpočetní tomografií podle § 161 odstavec (5) vyhlášky č. 55/2011 Sb., a k odbornému dohledu v těchto činnostech. Kurz je ukončen ústní zkouškou po absolvování povinné odborné praxe v délce 9 týdnů, z toho 2 týdny na akreditovaném pracovišti.

Kontakt: ctkurz@seznam.cz

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.